Proběhlé akce

Proběhlé akce 2019

9.11. proběhla Klubová soutěž

Fotky jsou na https://boztesice.rajce.idnes.cz/Klubovka 2019/

Zúčastnilo se 11 psovodů .

Kategorie ZM

1.místo – Eva Dančová a Mona

2.místo – Jiří Bulvas a Isana

3.místo – Ivan Hejduk a Malli

4.místo – Radek Císař a Šrek

5.místo – Vlastimil Jakš a Hero

6.místo – Miloslav Freiberg a Sirius

7.místo – Šárka Horáková a Gatsby

8.místo – Jiří Studnička a Dan

Nejlepší stopa a poslušnost- Eva Dančová a Mona

Nejlepší obrana – Radek Císař a Šrek

Kategorie ZVV1

1.místo – Ladislav Zoul a Jessy

2.místo – Martin Kulhavý a Bri

3.místo – Světlana Smítková a Ben

Nejlepší stopa – Ladislav Zoul a Jessy

Nejlepší poslušnost a obrana – Martin Kulhavý a Bri

Posuzovala Jiřina Arnoldová .

Figurant byl Jiří Mudra .

 

 

14.9. se konal 16.ročník Božtěšického poháru

Fotky na https://boztesice.rajce.idnes.cz/Boztesicky_pohar_14.9.2019/

Soutěžilo 22 psovodů a 24 psů.

Kategorie ZZO

1.místo – Marcela Jirasová a Jessie  KCHNKO

2.místo – Marie Brigantová a Runa   ZKO Bukov

3.místo – Jolana Novotná a Angela   ZKO Dubice

4.místo – Václav Bureš a Aron    ZKO Žatec-Loučky

5.místo – Nikola Horáčková a Monty   ZKO Chlumec

6.místo – Nikola Horáčková a Kimberly   ZKO Chlumec

7.místo – Josef Bohdal a Mokki   ZKO Žatec-Loučky

8.místo – Václav Šešina a Arr    ZKO Žatec-Loučky

9.místo – Ivan Hejduk a Malli     ZKO Božtěšice

Kategorie ZM

1.místo – Eva Dančová a Mona    ZKO Božtěšice

2.místo – Lenka Fuňáková a Layla  ZKO Lenešice

3.místo – Jiří Bulvas a Isana   ZKO Božtěšice

4.místo – Vlastimil Jakš a Hero   ZKO Božtěšice

Kategorie ZVV2

1.místo – Jiřina Arnoldová a Catty   ZKO Božtěšice

2.místo – Ilda Chalušová a Axa   ZKO Dubice

3.místo – Jan Svoboda a Dan   ZKO Děčín

4.místo – Ladislav Zoul a Jessy   ZKO Desná

Kategorie ZMT

1.místo – Marie Brigantová ZKO Bukov

2.místo – Radek Císař a Šrek   ZKO Božtěšice

3.místo – Miloslav Freiberg a Sirius  ZKO Božtěšice

Kategorie T1

1.místo – Jan Hejda a Viga   ZKO Litvínov

2.místo – Udo Darda a Fram  ZKO Soběchleby

3.místo – Tereza Frýdlová a Endy    ZKO Soběchleby

4.místo – Václav Zíta a Nick   ZKO Libochovice

Nejlepší stopař i obranář – Jiřina Arnoldová

Putovní pohár získala Jiřina Arnoldová ZKO Božtěšice

Figranti Jan Fína a Jiří Mudra

Rozhodčí Michaela Novotná a Jan Dubový

 Proběhlé akce roku 2018

Klubová soutěž se konala 3.11.2018

Fotky jsou na boztesice.rajce.idnes.cz

Zúčastnilo se 18 psovodů s 19 psy .

Kategorie ZZO – štěňata

1.místo – Vlastimil Jakš a Hero

2.místo – Jan Medek a Mina

3.místo – Radek Císař a Šrek

4.místo – Lukáš Kopecký a Roxi

5.místo – Michaela Jirešová a Indy

Kategorie ZZO

1.místo –  Marcela Jirasová a Jessy

2.místo – Stanislava Brázdová a Agi

3.místo – Jiří Bulvas a Isana

4.místo – Zdeňka Soukupová a Denny

4.místo – Stanislava Brázdová a Mia

5.místo – Konstantin Kiryčuk a Rex

5.místo – Karel Ticha a Dusty

6.místo – Václav Anderle a Bak

7.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy

8.místo – Jiří Studnička a Dan

Kategorie ZVV 1

1.místo – Ilda Chalušová a Axa

2.místo – Jiřina Arnoldová a Catty

3.místo – Ladislav Zoul a Jessy

4.místo – Jiří Mudra a Cipísek

Rozhodčí byl Jan Dubový .

Figurant byl Radek Císař .

 

 

 

15.ročník Božtěšického poháru se konal 8.9.2018

Fotky jsou na https://boztesice.rajce.idnes.cz/Boztesicky_pohar_08.09.2018/

Soutěžilo 24 účastníků a 25 psů .

Kategorie ZZO

1.místo – Marcela Jirasová  KCHNKO

2.místo – Václav Bureš  ZKO Žatec

3.místo – Jiří Mudra  ZKO Božtěšice

4.místo – Eva Dančová   ZKO Božtěšice

5.místo – Václav Anderle  ZKO Božtěšice

6.místo – Josef Bohdal   ZKO Žatec – Loučky

7.místo – Natálie Malá   ZKO Žatec

8.místo – Stanislava Brázdová a Mia  ZKO Božtěšice

Kategorie ZM

1.místo – Stanislava Brázdová a Agi  ZKO Božtěšice

2.místo – Zdeňka Soukupová   ZKO Božtěšice

Kategorie ZVV1

1.místo – Petr Malý   ZKO Žatec

2.místo – Vlastimil Vonšovský  ZKO Česká Kamenice

3.místo – Stanislav Buresch   ZKO Bukov

4.místo – Ildiko Chalušová   ZKO Božtěšice

5.místo – Markéta Koubová   ZKO Ledčice

6.místo – Tereza Frýdlová   ZKO Soběchleby

7.místo – Zuzana Pešková   ZKO Ledčice

Kategorie ZVV2

1.místo – Jiřina Arnoldová   ZKO Božtěšice

2.místo – Ladislav Zoul   ZKO Desná

3.místo – Jolana Novotná  ZKO Bukov

Kategorie ZMT

1.místo – Renata Hánová   ZKO Teplice

2.místo – Václav Zíta  ZKO Libochovice

3.místo – Karel Ticha   ZKO Božtěšice

4.místo – Dagmar Navrátilová   ZKO Božtěšice

Kategorie T2

1.místo – Karel Hájek   ZKO Komárov

Nejlepší stopař – Karel Hájek

Nejlepší obranář – Jiřina Arnoldová

Putovní pohár získala Jiřina Arnoldová ze ZKO Božtěšice

Figuranti byli Radek Císař a Jan Fína.

Rozhodčí Eva Karvánková a Jan Dubový .

 

Dne 26.5.2018 se konaly zkoušky dle NZŘ.

Zkoušku ZZO složil Jiří Bulvas a Isana

Zkoušku ZZO1  Zdeňka Soukupová a Denny

Stanislava Brázdová a Mia

Karel Ticha a Dusty

Jiřina Arnoldová a Catty

Ilda Chalušová a Axa

Rozhodčí byla paní Eva Karvánková

Proběhlé akce roku 2017

14.ročník Božtěšického poháru proběhl 23.9.2017

Soutěžilo 18 účastníků s 20 psy.

Fotografie jsou na http://boztesice.rajce.idnes.cz/Boztesicky_pohar_23.9.2017/

Kategorie ZZO

1.místo – Ilda Chalušová a Axa ZKO Božtěšice

2.místo – Marie Brigantová a Cerberos ZKO Bukov

3.místo – Zdeňka Soukupová a Denny ZKO Božtěšice

4.místo – Marie Brigantová a Comodus ZKO Bukov

5.místo – Lenka Fuňáková a Layla ZKO Lenešice

6.místo – Veronika Mudrová a Eddy ZKO Chlumec

7.místo – Stanislava Brázdová a Mia ZKO Božtěšice

8.místo – Josef Bohdal a Mokki ZKO Žatec – Loučky

9.místo – Václav Šešina a Arr Žatec – Loučky

10.místo – Veronika Mudrová a Casper ZKO Chlumec

11.místo – Jiří Bulvas a Isana ZKO Božtěšice

12.místo – Šárka Horáková a Gatsby ZKO Božtěšice

Kategorie ZM

1.místo – Jiřina Arnoldová a Catty ZKO Božtěšice

2.místo – Petr Šilhart a Arcansas ZKO Lenešice

Kategorie ZVV1

1.místo – Ladislav Zoul a Jessy ZKO Desná

2.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy ZKO Božtěšice

Kategorie ZMT

1.místo – Konstantin Kiryčuk a Rex ZKO Božtěšice

2.místo – Jan Hejda a Viga

Kategorie T1

1.místo – Ladislav Donát a Cassius ZKO Soběchleby

2.místo – Udo Darda a Endy ZKO Soběchleby

Nejlepší stopař a obranář Ladislav Zoul .

Figuranti – Radek Císař  a Jiří Mudra .

Rozhodčí Jan Dubový a Vilém Babička .

 

Proběhlé akce roku 2016

Klubová soutěž se konala v sobotu 5.11.2016

Zúčastnilo se 11 členů s 12 psy.

Kategorie ZZO

1.místo – Jiří Mudra a Cipísek Neposlušné štěně

2.místo – Stanislava Brázdová a Mia

3.místo – Ilda Chalušová a Axa

4.místo – Šárka Horáková a Gatsby

5.místo – Jiří Bulvas a Isana

6.místo – Zdeňka Soukupová a Deny

Kategorie ZVV1

1.místo – Ladislav Zoul a Jessy

2.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy

3.místo – Karel Ticha a Dusty

4.místo – Stanislava Brázdová a Agi

Kategorie ZVV2

1.místo – Jiřina Arnoldová a Dany

2.místo – Vlastimil Jakš a Tobi

Nejlepší stopař – Vlastimil Jakš

Nejlepší obranář – Jiřina Arnoldová

Rozhodčí byl Jan Dubový .

Figurant Radek Císař .

13.ročník Božtěšického poháru proběhl 10.9.2016

Zúčastnilo se 21 soutěžících a 22 psů .

fotky jsou na  http://boztesice.rajce.idnes.cz/Boztesicky_pohar_10.9._2016/

 Kategorie ZZO

1.místo – Josef Bohdal a Mokki    ZKO Žatec – Loučky

2.místo – Jiří Mudra a Cipísek    ZKO Božtěšice

3.místo – Veronika Mudrová a Eddie    ZKO Chlumec

4.místo – Václav Šešina a Arr     ZKO Žatec – Loučky

5.místo – Václav Bureš a Sauron   ZKO Žatec – Loučky

6.místo – Natálie Malá a Goody   ZKO Žatec – Loučky

7.místo – Stanislava Brázdová a Mia    ZKO Božtěšice

8.místo – Veronika Mudrová a Casper    ZKO Chlumec

9.místo – Jiří Bulvas a Isana    ZKO Božtěšice

10.místo – Zdeňka Soukupová a Denny   ZKO Božtěšice

11.místo – Pavel Martinovský a Atos   ZKO Žatec – Loučky

12.místo – Kristýna Pergerová a Art     ZKO Žatec – Loučky

13.místo – Konstantin Kiryčuk a Rex    ZKO Božtěšice

14.místo Eva Dostálová a Argo    ZKO Žatec – Loučky

Kategorie ZVV 1

1.místo – Ladislav Saft a Hero    ZKO Lenešice

2.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy   ZKO Božtěšice

3.místo – Miroslav Lisec a Gera    ZKO Lovosice

4.místo – Ladislav Zoula a Jessy     ZKO Desná

Kategorie ZVV 2

1.místo – Ladislav Hůza a ILL     ZKO Liberec

2.místo – Veronika Hůzová a Akir    ZKO Liberec

Kategorie ZMT

1.místo – Karel Ticha a Dusty    ZKO Božtěšice

2.místo – Jan Mráz a Ax   ZKO Libochovice

 

Putovní pohár získal Ladislav Hůza

Nejlepší stopař a obranář Ladislav Saft

Rozhodčí byli Jan Dubový , Josef Prášil a Ing.Michaela Šultová

Figuranti František Janulec a Radek Císař

Proběhlé akce roku 2015

Klubová soutěž se konala 7.11.

Se svými psy se zúčastnilo 13 členů .

Kategorie ZZO

1.místo – Barbara Vašírovská a Rak

2.místo – Šárka Horákova a Gatsby

3.místo – Kateřina Prachařová a Julie

Kategorie ZM

1.místo – Zuzana Dikošová a Viki

2.místo – Ladislav Zoul a Jessy

3.místo – Stanislava Brázdová a Agi

4.místo – Karel Ticha a Dusty

Kategorie ZVV1

1.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy

2.místo – Jiří Bulvas a Ruby

3.místo – Radek Císař a Igor

Kategorie ZVV2

1.místo – Vladislav Cimfl a Zeus

2.místo – Jiřina Arnoldová a Dany

3.místo – Vlastimil Jakš a Tobi

Rozhodčí byl pan Jaroslav Janeček .

Figurant byl František Janulec.

25.10.se konaly zkoušky dle KJ Brno

Zkoušku ZOP složili – Zuzana Dikošová

Barbara Vašírovská

Ivan Hejduk

Zkoušku ZPU složila  – Stanislava Brázdová

 

 

12.9.se konal 12.ročník Božtěšického poháru

Ve čtyřech kategoriích nastoupilo 17 soutěžících s 18 psy .

Fotky si můžete prohlédnout na boztesice.rajce.net

Kategorie ZZO

1.místo – Marcela Jirasová  a Cira        člen KCHNKO

2.místo – Roger Malý a Ronny      ZKO Telnice

3.místo – Žaneta Janatová a Cesmína     ZKO Litoměřice pod Radobýlem

4.místo – Eduard Bobák a Kira     ZKO Soběchleby

5.místo – Žaneta Janatová a Battlestar     ZKO Litoměřice pod Radobýlem

6.místo – Pavlína Málková a Blackstar   ZKO Toužim

7.místo – Hana Kuncová a Argo   ZKO Božtěšice

8.místo . Jitka Svobodová a Cargo   ZKO Božtěšice

Kategorie ZM

1.místo – Zuzana Dikošová a Viki   ZKO Božtěšice

2.místo – Stanislava Brázdová a Agi     ZKO Božtěšice

3.místo – Miroslav Lisec a Gera   ZKO Lovosice

Kategorie ZVV 1

1.místo – Udo Darda a Endy      ZKO Soběchleby

2.místo – Ildiko Chalušová a Andy   ZKO Božtěšice

3.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy   ZKO Božtěšice

4.místo – Jiří Bulvas a Ruby    ZKO Božtěšice

Kategorie  T1

1.místo – Lukáš Málek a Parisa

2.místo – Jan Svoboda a Dan   ZKO Děčín

3.místo – Karol Cviček a Artuš   ZKO Libochovice

Nejlepší stopař a obranář Udo Darda .

Rozhodčí byli p.Jaroslav Janeček a p.Jan Dubový

Figuranti František Janulec a Radek Císař .

 

 

Proběhlé akce roku 2014

8.11. se konala Klubová soutěž

Zúčastnilo se 16 členů se svými psy .

Fotky si můžete prohlédnout na boztesice.rajce.net

Kategorie ZZO

1.místo – Jitka Svobodová a Cargo

2.místo – Ivan Hejduk a Detty

3.místo – Anna Nováková a Ejmy

4.místo – Hana Kuncová a Argo

5.místo – Kateřina Faustová a Chelsea

6.místo Lenka Tományová a Bekky

7.místo – Tadeáš Vlach a Annie

Kategorie ZM

1.místo Zuzana Dikošová a Viki

2.místo – Stanislava Brázdová a Agi

Kategorie ZVV 1

1.místo – Ilda Chalušová a Andy

2.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy

3.místo – Herbert Noske a Čenie

4.místo – Radek Císař a Igor

5.místo – Jiří Bulvas a Ruby

6.místo – Karel Ticha a Dusty

Kategorie ZVV 2

1.místo – Vlastimil Jakš a Tobi

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček a figurant František Janulec .

Naši členové se zúčastnili Dětského dne v Božtěšicích . Předvedli se svými pejsky poslušnost , obranu a vyhledávání osoby .

 

Proběhlé akce roku 2013

Klubová soutěž se konala 9.11.

Zúčastnilo se 11 členů se 12 psy .

Kategorie ZZO

1.místo – Zuzana Dikošová a Viki

2.místo – Ivan Hejduk a Detty

3.místo – Hana Kuncová a Argo

4.místo – Jitka Svobodová a Cargo

5.místo – Adéla Matějková a Eddy

Kategorie ZM

1.místo – Karel Ticha a Dusty

2.místo – Stanislava Brázdová a Agi

Kategorie ZVV1

1.místo – Ilda Chalušová a Andy

2.místo – Jiří Bulvas a Ruby

3.místo – Vlastimil Jakš a Tobi

4.místo – Dagmar Navrátilová a Buddy

Kategorie ZVV2

1.místo – Stanislava Brázdová a Tora

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček .

Figurant František Janulec .

12.10.se konaly zkoušky dle NZŘ

Zkoušku ZZO splnil Martin Křeček , ZVV1 Vlastimil Jakš a Ilda Chalušová .

Nebyly splněny 1 zkouška ZZO , ZM a ZVV1 .

Rozhodčí byl Josef Prášil .

11.ročník Božtěšického poháru se konal 14.9.2013

Fotky si můžete prohlédnout na boztesice.rajce.net

Ve čtyřech kategoriích bylo 20 soutěžících s 23 psy .

Kategorie ZZO

1.místo – Stanislava Brázdová a Agi , ZKO Božtěšice

2.místo – Hana Kuncová a Argo , ZKO Božtěšice

3.místo – Zuzana Dikošová a Kery , ZKO Božtěšice

4.místo – Daniel Vlk a Lea , ZKO Božtěšice

Kategorie ZM

1.místo – Ladislav Hůza a ILL , ZKO Liberec

2.místo – Veronika Čížková a Garett , ZKO Soběchleby

3.místo – Lucie Císařová a Chiki , ZKO Soběchleby

4.místo – Robert Bárta a Gun z Geradonu , ZKO Střekov

5.místo – Petr Vlček a Finni , ZKO Střekov

6.místo – Ilda Chalušová a Andy , ZKO Božtěšice

7.místo – Diana Tankosičováa Tera z Lipin , ZKO Krupka II

8.místo – Martin Křeček a Yaga , ZKO Božtěšice

Kategorie ZVV1

1.místo – Kateřina Machalová a Alex , ZKO Česká Kamenice

2.místo – Jiří Bulvas a Ruby , ZKO Božtěšice

3.místo – Veronika Čížková a Gaston , ZKO Soběchleby

4.místo – Jan Mráz  a Ax , ZKO Libochovice

5.místo – Herbert Noske a Chenie , ZKO Božtěšice

6.místo – Jiřina Arnoldová a Dany , ZKO Božtěšice

7.místo – Radek Císař a Igor , ZKO Božtěšice

Kategorie ZVV2

1.místo – Peter Lizoň a Patsy , ZKO Krupka II

2.místo – Ladislav Hůza a Akir , ZKO Liberec

3.místo – Alena Janečková a Vikina z Milberku , ZKO Krupka II

4.místo – Ladislav Hůza a Qeen , ZKO Liberec

Nejlepší stopař – Ladislav Hůza a Akir

Nejlepší obranář – Alena Janečková a Vikina z Milberku

Putovní pohár získal Peter Lizoň a Patsy ze ZKO Krupka II

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček .

Figurant František Janulec .

Stopy šlapali Miroslav Zajíček a Jiří Mudra .

Proběhlé akce roku 2012

10.11.se konala Klubová soutěž .

Zúčastnilo se 17 členů ve  čtyřech kategoriích .

ZZO

1.místo – Ladislav Donát a Rony

2.místo – Martin Křeček a Yaga

3.místo – Hana Kuncová a Argo

4.místo – Josef Havel a Monty

5.místo – Karel Drnec a Nik

6.místo – Ivana Černohouzová a Dasty

7.místo – Tadeáš Vlach a Ginny

ZM

1.místo – Ilda Chalušová a Andy

2.místo – Karel Ticha a Dusty

3.místo – Stanislava Brázdová a Agi

4.místo – Daniel Vlk a Lea

5.místo – Dagmar Navrátilová a Bady

6.místo – Ivan Hejduk a Detty

7.místo – Zuzana Dikošová a Kery

ZVV1

1.místo – Jiřina Arnoldová a Dany

2.místo – Vlastimil Jakš a Tobi

ZVV2

1.místo – Stanislava Brázdová a Tora

2.místo – Jiří Bulvas a Ruby

Rozhodčí byl Jan Dubový .

Figurant byl František Janulec .

Fotky jsou na boztesice.rajce.net

15.9.předala zástupkyně ČKS paní Iva Derflerová našemu předsedovi Ladislavu Cimflovi stříbrnou Plaketu za zásluhy .

Dne 15.9. se konal 10.ročník Božtěšického poháru

Ve čtyřech kategoriích bylo 22 soutěžících .

Fotky si můžete prohlédnout na   boztesice.rajce.net

Kategorie ZM

1.místo – Bártová Irena , ZKO Střekov

2.místo – Jakš Vlastimil , ZKO Božtěšice

3.místo – Mráz Jan , ZKO Libochovice

4.místo – Noske Herbert , ZKO Božtěšice

5.místo – Brigantová Marie , ZKO Střekov

6.místo – Chalušová Ilda , ZKO Božtěšice

7.místo – Vyčichlová Eva , ZKO Soběchleby

8.místo – Vlk Daniel , ZKO Božtěšice

Kategorie ZVV1

1.místo – Machalová Kateřina , ZKO Česká Kamenice

2.místo – Čížková Veronika , ZKO Soběchleby

3.místo – Čebiš Zdeněk , ZKO Duchcov

4.místo – Brázdová Stanislava , ZKO Božtěšice

5.místo – Darda Udo , ZKO Soběchleby

6.místo – Císař Radek , ZKO Božtěšice

7.místo – Bulvas Jiří , ZKO Božtěšice

Kategorie ZVV2

1.místo – Bárová Eva , ZKO Studánka

2.místo – Košnarová Eva , ZKO Meziboří

3.místo – Vonšovský Vlastimil , ZKO Česká Kamenice

Kategorie T1

1.místo – Čebiš Zdeněk , ZKO Duchcov

2.místo – Cviček Karol , ZKO Libochovice

3.místo – Lisec Miroslav , ZKO Lovosice

4.místo – Málek Lukáš

5.místo – Dlabová Markéta , ZKO Sejfy

Nejlepší stopař – Machalová Kateřina

Nejlepší obranář – Košnarová Eva

Putovní pohár získala Bárová Eva ze ZKO Studánka .

Rozhodčí byli  Jaroslav Janeček a  Jan Dubový .

Figuranti – František Janulec a Ladislav Donát .

Stopy šlapal Miroslav Zajíček

Poslední srpnový víkend se na pomezí Žatecka a Kadaňska konalo Mistrovství světa FCI družstev záchranných psů . Zúčastnilo se 23 družstev kynologů z osmi zemí . Na druhém místě se umístilo družstvo Ústecké brigády ve kterém je náš hlavní výcvikář Jiří Mudra .

Dne 25.8.se konaly zkoušky dle NZŘ

Zkoušku ZZO splnili se svými psy Dagmar Navrátilová , Hana Kuncová a Daniel Vlk .

Zkoušku ZM splnili Radek Císař .

Nebyly splněny dvě zkoušky ZM , jedna zkouška ZVV 1 a jedna ZPS 1.

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček .

Proběhlé akce roku 2011

Dne 22.10.2011 se konala Klubová soutěž .

Zúčastnilo se 17 členů se svými psy .

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích .

Kategorie ZZO

1.místo – Ivana Černohouzová a Karel Ticha

2.místo – Ilda Chalušová

3.místo – Ivan Hejduk

4.místo – Lucie Čiháková

5.místo – Daniel Vlk

6.místo – Martin Križan

7.místo – Lucie Macánová

Kategorie ZM

1.místo – Šárka Harantová

2.místo – Herbert Noske

3.místo – Vlastimil Jakš

4.místo – Radek Císař

5.místo – Zuzana Dikošová

6.místo – Stanislava Brázdová

Kategorie ZVV 1

1.místo – Petr Koch

Kategorie ZVV 2

1.místo – Lucie Šandová

2.místo – Stanislava Brázdová

3.místo – Jiří Mudra

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček a figurant František Janulec .

Fotky ze soutěže si můžete prohlédnout na boztesice.rajce.net

Zkoušky dle NZŘ se konaly dne 1.10.2011 .

Zkoušku ZZO splnili se svými psy Pavlína Láryšová , Ilda Chalušová , Karel Ticha a Radek Čihák .

Zkoušku ZM splnili Zdena Mendlová , Zuzana Dikošová a Herbert Noske .

Zkoušku ZVV 2 splnila Lucie Šandová .

Nebyly splněny dvě zkoušky ZM .

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček .

Figurant byl František Janulec .

9.ročník Božtěšického poháru se konal 17.září

Ve čtyřech kategoriích bylo 14 soutěžících .

Výsledková listina

Kategorie ZM

1.místo – Palfiová Marcela

2.místo – Paclt Jiří

3.místo – Mráz Jan

4.místo – Noske Herbert

5.místo – Císař Radek

Kategorie ZVV 1

1.místo – Brázdová Stanislava

2.místo – Darda Udo

3.místo – Bolfík Jiří

Kategorie ZVV 2

1.místo – Vonšovský Vlastimil

2.místo – Hromadová Lenka

3.místo – Šandová Lucie

Kategorie T 1

1.místo – Brigantová Marie

2.místo – Lisec Miroslav

3.místo – Cviček Karol

Nejlepší mládežník – Hromadová Lenka

Nejlepší stopař – Bolfík Jiří

Nejlepší obranář – Hromadová Lenka

Putovní pohár získal Vlastimil Vonšovský ze ZKO Česká Kamenice

Rozhodčí byli pan Jaroslav Janeček a pan Jan Dubový

Figuranti – František Janulec a Jiří Mudra

Stopy šlapali Miroslav Zajíček a Vlastimil Jakš

Všechny fotky si můžete prohlédnout na  boztesice.rajce.net

Proběhlé akce roku 2010

20.11.2010 se konal Klubový závod

Se svými psy soutěžilo 13 členů .

Kategorie ZZO

1.místo – Lucie Čiháková

2.místo – Herbert Noske

3.místo – Jana Márová

4. místo – Zdena Kramářová

5.místo – Stanislava Brázdová

6.místo – Ivana Černohouzová

7.místo – Karel Ticha

Kategorie ZM

1.místo – Lucie Chalušová

2. místo – Zdena Mendlová

Kategorie ZVV 1

1.místo – Lucie Šandová

2.místo – Stanislava Brázdová

3.místo – Jiří Bulvas

4.místo – Jiří Mudra

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček a figurant František Janulec .

18.září se konal 8.ročník Božtěšického poháru

Ve čtyřech kategoriích bylo 15.soutěžících .

Výsledková listina

Kategorie ZM

1.místo – Petra Šimková

2.místo – Petra Kryndlerová

3.místo – Miroslav Lisec

Kategorie ZVV 1

1.místo –Petr Dvořák

2.místo –Vlastimil Vonšovský

3.místo – Stanislava Brázdová

4.místo – Udo Darda

5.místo – Jaromíra Císařová

6.místo – Jiří Bulvas

Kategorie ZVV 2

1.místo – Lenka Hromadová

2.místo – Nelly Kováříková

3.místo – Stanislava Hájková

Kategorie T 1

1.místo – Jan Mráz

2.místo – Jiří Mladý

3.místo – Marie Brigantová

Nejlepší mládežník – Lenka Hromadová

Nejlepší stopař – Lenka Hromadová

Nejlepší obranář – Nelly Kováříková

Putovní pohár získala nejmladší účastnice Lenka Hromadová ze ZKO Lenešice .

Rozhodčí byli pan Jaroslav Janeček a pan Jan Dubový .

Figuranti – František Janulec a Ladislav Donát .

Stopy šlapali Miroslav Zajíček a Vlastimil Jakš .

Proběhlé akce roku 2009

Nejlepší pracovní psi roku 2009 v ZKO Božtěšice

1.místo – Ivana Janulcová – pes Silver Dream Krazy Krizzy – zkoušky ZOP,ZPU1,BH,ZPS1,FPr1

2.místo – Jiřina Arnoldová -fena Clancy Jitřní Hvězda – zkoušky ZOP,ZPU1,BH,ZVV1

3.místo – Lucie Šandová – pes Dody – zkoušky ZOP,ZPU1,BH,ZM

4.místo – Lucie Chalušová – fena Sendy – zkoušky ZOP,ZPU1,ZM

Klubový závod se konal 21.11.2009.

Se svými psy soutěžilo 10 členů .

V kategorii ZZO – 1.místo – Radek Čihák

2.místo – Petr Koch

3.místo – Radek Císař

4.místo – Ivana Černohouzová

V kategorii ZM –   1.místo – Lucie Šandová

2.místo – Lucie Chalušová

V kategorii ZVV 1 – 1.místo – Jiří Bulvas

2.místo – Jiřina Arnoldová

3.místo  – Eva Rosová

V kategorii ZVV 2 – 1.místo – Jiří Mudra .

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček a figurant František Janulec .

Zkoušky BH se konaly dne 14.11.2009

Splnili Lucie Šandová , Šárka Harantová , Jiřina Arnoldová , Eva Rosová a Ivana Janulcová .

Zkoušku FPr 1 splnila Ivana Janulcová .

Tři lidé nesplnili zkoušku BH .

Rozhodčí byl Jaroslav Tišl . 

Zkoušky dle NZŘ se konaly dne 31.10.2009.

Zkoušky ZZO splnili se svými psy Šárka Harantová a Petr Koch .

Zkoušky ZM splnili Lucie Chalušová , Lucie Šandová a Alexandra Burláková .

Zkoušky ZVV1 splnili Jiřina Arnoldová a Vladislav Cimfl .

Zkoušku ZPS1 splnila Ivana Janulcová .

Nebyla splněna jedna zkouška ZM a jedna zkouška ZVV1 .

Rozhodčí byl Jaroslav Janeček .

Figurant byl František Janulec .

Zkoušky dle KJ Brno se konaly dne 25.10.2009.

Zkoušky ZOP splnili se svými psy psovodi Marie Brigantová ( ZKO Chlumec ) a naše členka Ilda Chalušová .

ZPU 1 splnili naši členové Lucie Šandová , Lucie Chalušová , Jiří Mudra , Jiří Bulvas a Jiřina Arnoldová .

Zkoušku ZPU 2 nesplnil p.Šec ( ZKO Chlumec ).

Rozhodčí byl pan Václav Famfulík .

XII. ročník Memoriálu Mirka Vágnera v Poplzích se konal 12.9.2009 .

Z naší ZKO se zúčastnili tři členové .

V kategorii ZM se na 4. místě umístila Lucie Šandová .

V Kategorii ZVV 1 se na 2. místě umístil Jiří Bulvas a na 3. místě Stanislava Brázdová .

7.ročník Božtěšického poháru se konal 5.9.2009.

V pěti kategoriích – ZM , ZVV 1 , ZVV 2 , ZMT a T 1 bylo 21 soutěžících.

Rozhodčí byli paní Palfiová , pan Janeček a pan Dubový.

Figuranti – František Janulec a Jiří Mudra .

Stopy šlapali Miroslav Zajíček a Vlastimil Jakš .

Nejlepší mládežník – Markéta Frýdlová .

Nejlepší stopař – Jiří Kryzánek .

Nejlepší obranář – Jan Mráz .

Putovní pohár získala již podruhé Nelly Kováříková ze ZKO Bukov.

Umístění soutěžících

Kategorie ZM

1.místo     Vladislava Veselá

2.místo     Petra Příhodová

3.místo     Marie Machatová

4.místo     Štěpánka Fialová

Kategorie ZVV 1

1.místo     Jiří Bulvas

2.místo     Markéta Frýdlová

3.místo     Stanislava Brázdová

Kategorie ZVV 2

1.místo    Nelly Kováříková

2.místo    Miloslav Jánošík

3.místo    Petr Kalina

Kategorie ZMT

1.místo    David Frič

2.místo    Jitka Resselová

3.místo    Petra Adamová

4.místo    František Švimberský

Kategorie T 1

1.místo      Jan Mráz

2.místo      Eva Košnarová

3.místo      Václav Zíta

4.místo      Jiří Kryzánek

5.místo      Marie Brigantová

6.místo      Jan Srb

7.místo      Miroslav Lisec

Dne 20.6.2009 se konaly zkoušky dle KJ Brno.

Zkoušky ZOP složili se svými psy psovodi Ivana Černohouzová , Lucie Šandová , Barbara Vašírovská , Lucie Chalušová , Jiřina Arnoldová , Jiří Mudra , Petr Koch a Jiří Bulvas .

Zkoušky ZPU 1 složili Ivana Janulcová a Eva Rosová .

Rozhodčí byl pan Václav Famfulík .

V Roudnici nad Labem proběhlo 14.3.2009 školení figurantů.

3.Pejskařský ples se konal dne 6.3.2009 v restauraci U Fírů v Božtěšicích.

Proběhlé akce roku 2008

Podzimní zkoušky

Dne 16.11.2008 proběhly zkoušky dle NZŘ.

Zkoušky ZZO  složili se svými psy psovodi Petr Berka a Lucie Chalušová.

ZM splnili Ivana Janulcová , Roman Plánický , Eva Myšáková a Jiřina Arnoldová.

ZVV 1 splnil Jiří Bulvas.

ZVV 2 splnil Vlastimil Jakš.

Nebyla splněna jedna zkouška ZVV 2.

Rozhodčí byl pan Jaroslav Janeček.

Figurant František Janulec.

Klubová soutěž

Dne 25.10.2008 pořádala ZKO Božtěšice Klubovou soutěž . Zúčastnilo se 13 členů a soutěžilo se v kategoriích ZZO, ZM , ZVV 1 a ZVV 2 .

V kategorii  ZZO soutěžili se svými psy Ivana Černohouzová , Jana Márová , Petr Berka , Ivana Janulcová a Barbara Vašírovská.

V kategorii ZM Roman Plánický , Eva Myšáková , Miroslav Pokorný a Jiřina Arnoldová.

V kategorii ZVV 1  Stanislava Brázdová a Jiří Bulvas.

V kategorii ZVV 2 Vlastimil Jakš a Jiří Mudra.

Rozhodčí byl  pan Jaroslav Janeček a figurant František Janulec.

XI.ročník Memoriálu Mirka Vágnera

4.října proběhl v Poplze memoriál Mirka Vágnera.

Z naší ZKO se ho v kategorii ZM zúčastnili Jiří Bulvas , Jiřina Arnoldová a Eva Myšáková.

V kategorii ZVV 1 se zúčastnili Vladislav Cimfl ,Vlastimil Jakš , Jiří Mudra a Stanislava Brázdová.

Božtěšický pohár 2008

Dne 6.9.2008 proběhl 6.ročník Božtěšického poháru.

Zúčastnilo se 18 soutěžících.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: T 1, ZM, ZVV 1, ZVV 2.

Rozhodčí byli  Jan Dubový, Jaroslav Tišl a Jaroslav Janeček.

Figuranti František Janulec a Jiří Andrýs.

Umístění soutěžících

Kategorie T 1

1.místo          Jan Kuncl

2.místo          Petra Šimková

3.místo          Klára Henychová

4.místo          Jiří Mladý

5.místo          Václav Zíta

Kategorie ZM

1.místo          Vanda Říhová

2.místo          Jiří Bulvas

3.místo          Pavlína Prošková

4.místo          Roman Plánický

5.místo          Jiřina Arnoldová

6.místo          Markéta Frýdlová

Kategorie ZVV 1

1.místo          Stanislava Brázdová

2.místo          Vladislava Veselá

3.místo          Stanislava Hájková

Kategorie ZVV 2

1.místo          Nelly Kováříková

2.místo          Lenka Báchorová

3.místo          Vlastimil Jakš

4.místo          Jiří Mudra

Putovní pohár získala Nelly Kováříková.

Jarní zkoušky

Dne 17.5.2008 proběhly zkoušky podle NZŘ.

Rozhodčí byl pan Jaroslav Tišl.

Zkoušky ZZO složili se svými psy psovodi Ivana Janulcová , Roman Plánický , Jiří Andrýs , Barbara Vašírovská , Stanislava Brázdová a Jiřina Arnoldová.

ZM splnil Jiří Bulvas.

ZVV 1 splnil Jiří Mudra.

Nebyla splněna zkouška ZVV 2.

Figurant byl František Janulec.

Proběhlé akce roku 2007

Výběrová soutěž na MR ZVV3

19.5.2007

ZKO Božtěšice, jejíž tradice má kořeny především v pracovní kynologii s potěšením uvítala možnost uspořádat Výběrový závod na MR ZVV3. Soutěže se zúčastnilo šest psovodů,kteří se svými psy předvedli velmi zdařilé výkony.Vyzdvihněme například stopu Josefa Kinzla s fenou Heidy z Berounské bašty, kteří za svůj výkon obdrželi zasloužených 100 bodů.Nejlepší a opravdu kvalitní práci na obraně odvedl Milan Truksa se psem Enzo z Jenive.Za svůj výkon nasbírali pěkných 95 bodů.Nejlepší poslušnost předvedla Karolína Kristová s fenou Bárou bez PP, kterou rozhodčí ohodnotil 89 body.

Celkovým vítězem se stal Milan Truksa se psem Enzo z Jenive s 274 body.

Soutěžící podali velmi kvalitní výkony, k čemuž přispěla přátelská pejskařská atmosféra, divácká podpora a povzbuzování na všech disciplínách, dobře odvedená práce kladečů, pánů Pavla Koláře, Bohumila Řezníčka a figuranta pana Michala Andrýse, kterým je třeba poděkovat za jejich práci při soutěži.Dobrým výkonům a pohodě v průběhu celého závodu přispělo také pěkné počasí, které přálo soutěžícím i organizátorům akce.V neposlední řadě je třeba poděkovat rozhodčímu panu Jaroslavu Janečkovi za nestranné posouzení všech výkonů.Rozhodně si budeme do budoucna přát, aby si soutěže podle ZVV3 získali zpět své místo v české kynologii a budeme věřit, že tento první krok je správným směrem ke zkvalitnění výcviku a návratu „pětistováku“ jako vrcholu na poli pracovní kynologie.

Zkoušky NZŘ – 16.6.200716.6.2007 proběhly zkoušky podle NZŘ.Posuzoval pan Jaroslav Janeček.Zkoušky ZZO složili se svými psy psovodi Alexandra Burláková, Jiří Mudra, Lucie Šandová, Jana Márová a Vlastimil Jakš.ZVV 1 splnili Tomáš Harkabus a Vladislav Cimfl. Nebyla splněna jen zkouška ZM.Rozhodčí: Jaroslav JanečekFigurant: František JanulecValkeřické léto7.7.2007 jsme se zúčastnili formou ukázky výcviku psů akce Valkeřické léto.Místní občané a chalupáři, tzv.víkendová valkeřická komunita ve spolupráci s Obecním úřadem uspořádali akci Valkeřické léto.Příjemné odpoledne si užívali dospělí i děti v kouzelném přírodním prostředí tří bývalých lomů.Své umění a dovednosti zde předvedli historičtí šermíři, umělecký kovář, zbrojíř a platnéř, puškař a skupina našich psovodů s ukázkou výcviku psů.Program byl opravdu bohatý a všichni se skvěle bavili až do pozdní noci.